Enerji Piyasası

Enerji Piyasası

Mevcut enerji kaynaklarının hızla tükendiği günümüzde birim enerji fiyatları da hızla yükselmektedir. Zorlaşan koşullara uyum sağlamak için piyasa değişkenlerini iyi saptamak ve gelecek için öngörülerde bulunmak gerekmektedir.  Firmaların başarılı olmasının ilk koşulu,  pazar beklentilerini iyi analiz etmesi ve ona göre hizmet sunmasıdır.  İşte bu konuda Lostar, sektörün mevcut veya gelecekte karşılaşılabileceği belirsizlikler ile problemlere karşı, müşterilerinin hazırlıklı olmasını sağlayacak hizmetler sunmaktadır.

Lostar olarak biz, mühendis kadromuz ve yönetici ortaklarımızın enerji sektöründeki yüksek deneyimlerine dayalı olarak geliştirilen çalışma yöntemlerimizi ve hizmet içeriğimizi, sizlerin özel ihtiyaçlarına göre uyarlama şansına sahibiz.

Lostar enerji sektörünün her alanında yatırımcılara danışmanlık ve denetim desteği vermektedir. Lostar, hizmetlerini değişen koşullara güçlü bir şekilde entegre ederek sizlerin de değişen koşullarda zorlanmadan ilerlemenizi sağlar.

Rekabetin hızla arttığı ve koşulların sürekli değiştiği sektörde beklentilere cevap vermenin ve uzun vadeli güçlü stratejiler belirlemenin önemi artmıştır. Bu noktada Lostar’ın güçlü ekibi, değişen koşulları değerlendirecek ve bu yeni ortamın yarattığı fırsatlar ile risklere odaklı hizmetleriyle sizi  güçlü ve avantajlı kılacaktır.

Enerji sektörü, Elektrik Piyasası Lisans Yönetmeliğinde yapılan değişiklik kapsamında ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi uyumluluğu beklentisi içine girmiştir.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

En çok tercih edilen, EPDK yönetmeliği (Enerki Sektöründe Kullanılan Endüstriyel Kontrol Sistemlerinde Bilişim Güvenliği Yönetmeliği -ICS Security- ve bağlı mevzuat) uyumluluğu için Security Checkup (Sızma Testi) hizmetimizdir.

Enerji üretim, satış, dağıtım şirketlerine uygun tüm hizmet başlıklarımız:

Enerji piyasası için sunduğumuz hizmetler hakkında ayrıntılı bilgi için bize ulaşın.